آلاچیق چوبی

آلاچیق چوبی (wooden gazebo)از جمله انواع آلاچیق هایی می باشد که طرفداران بسیار زیادی را دارا است و فروش بسیار مناسبی دارد. توجه داشته باشید که پیش ساخته های این نوع سازه با توجه به ویژگی ها و مزیت هایی که دارا است بسیار محبوب و مورد پسند می باشند. قیمت ساخت این نوع سازه به علل بسیاری بستگی دارد که از جمله این عوامل می توان به متراژ آلاچیق و کیفیت محصولات به کار رفته در ساخت آن اشاره نمود.

مشاوره رایگان در وات ساپ نمونه های الاچیق و توضیحات

آلاچیق چوبی

آلاچیق یکی از پرکاربردترین سازه هایی می باشد که در سال های اخیر ساخت و فروش این سازه به صورت قابل توجهی افزایش یافته است. آلاچیق ها از لحاظ ساخت به دو دسته چوبی و فلزی تقسیم می شوند که در این مقاله می خواهیم در خصوص آلاچیق چوبی اطلاعاتی را برای شما خوانندگان ارائه دهیم. آلاچیق ها با توجه به مکانی که مورد استفاده واقع خواهند شد در انواع متریال های مختلف در ابعاد و طراحی های خاص و منحصر به فرد تولید و عرضه می شوند. در ساخت و تولید این سازه شرایط و اقلیم هوایی بسیار تاثیرگذار می باشد چرا که باید با توجه به مکان مورد استفاده از این سازه از متریال های مناسب استفاده نمود. چوب از جمله متریال هایی به شمار می رود که به دلیل حس صمیمیت و آرامشی که در محیط برقرار می کند از پرطرفدارترین متریال های استفاده شده در ساخت آلاچیق ها محسوب می شود.

چوب های استفاده شده نیز در ساخت آلاچیق چوبی (wooden gazebo) در انواع مدل های مختلفی می باشند. توجه داشته باشید که چوب انتخاب شده برای ساخت این سازه باید از مقاومت بسیار بالایی در مقابل نور آفتاب و رطوبت و باران برخوردار باشد. در حالی که چوب های معمولی مقاومت بسیار پایینی دارند و برای ساخت این نوع سازه ها مناسب نمی باشند.